top of page

שיטת 3-6-9 להעצמת חוק המשיכה

עודכן: 16 במרץ 2021
בשיטוטיי בטיקטוק נתקלתי בתופעה של מאמנים רבים בגישת "הגשמה" או "Manifestation". תרגול של "הגשמה" הוא נעים וממקד, לפחות אותי לכן התרגשתי לשמוע על גישה חדשה/ישנה אשר משלבת בתוכה היבטים מתוך העולם הרוחני אך נוסף לזה גם אלמנט של מתמטיקה.

הרעיון המרכזי בשיטה מושתת על חוק המשיכה, או כמו שאולי רבים בכירו אותו לפני למעלה מעשור דרך ספר הנקרא "הסוד" אשר טוען כי על פי חוק המשיכה, המחשבות שלך משפיעות בצורה ישירה על מציאות חייך. ישנן גישות שונות בתוך זרם מאמיני חוק המשיכה כמו 5 by 5, יומני משאלות ועוד.

ניתן למצוא את הרעיון המרכזי, של חוק המשיכה, מוביל גם בפסיכולוגיה חיובית – התרגילים מובנים בצורה שמעודדת ומפתחת חשיבה חיובית (אך לא חיובי באופן המנותק מהמציאות) מתוך ההבנה כי שיח פנימי חיובי מוביל לעשייה פורייה המניבה תוצאות.

ניתן למצוא בספרות עדויות שונות כי לפני מאות שנים חוק המשיכה נלמד בין תלמידי הבודהה והמידע לא היה נגיש לאחרים מלבדם, הבודהה אמר:

"What you have become is what you have thought"

וזוהי האמונה המרכזית אשר מושרשת עמוק בתורת חוק המשיכה. במילים אחרות חוק המשיכה הוא היכולת למשוך לתוך חיינו וליצור לתוך המציאות שלנו את אותו דבר בו אנו מתמקדים. כל המחשבות שלנו הופכות ל"דבר" כלשהו בסוף, אם תתמקדו בשלילי, זה בדיוק מה שתחווי – באופן, רגשי, מחשבתי ופיזי אם תתמקדו באופן חיובי במטרות ששמתם לעצמכם, תוכלו למצוא את דרככם אל מטר כאשר אתם בעלי גישה חיובית, דינאמיים ונוקטים פעולה.

בשנות ה 70 ו ה 80 של המאה הקודמת, קמו להם חוקרים ומטפלים שהנגישו את חוק המשיכה לעולם המערבי. ובהמשך דרך אין ספור ספרים, בנושאים שונים למשל "חשוב והתעשר" מאת נפוליאון היל אשר מדגיש את חשיבות הדרך בה אנו חושבים ופועלים לכיוון הגשמת מטרות.

If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration" ~Nikola Tesla

ניקולא טסלה היה פיזיקאי, מהנדס חשמל וממציא אמריקאי ונחשב כאחד מגדולי הממציאים בכל הזמנים. ניקולא טסלה המציא את מערכת זרם החילופין, המאפשרת העברת כוח למרחקים גדולים, הוא הציג רדיו אלחוטי, עוד לפני מרקוני, וב-1898 הציג דגמי סירות וטורפדו בשליטת רדיו מרחוק. הוא ערך ניסויים ראשוניים במכ"ם, בקרני רנטגן, בכוח המופק מאור השמש ובריסוק אטומים.

ב-1881, אחרי שסיים את חוק לימודיו באוניברסיטת פראג, החל טסלה לעבוד בחברת הטלגרף של בודפשט. ובתקופה הזו, כשטייל בגן עם ידיד, ראה טסלה בעיני רוחו מנוע זרם חילופין הנופל עליו משמים. עוד קודם לכן הציקו לו מחשבות על יצירת מנוע כזה. ועתה ראה בעיני רוחו לא רק את המנוע, אלא מערכת חדשה שלמה להפקת זרם חשמלי ולהפצתו.

שיטת זרם החילופין של טסלה גברה על הזרם הישיר, כעבור שנים אחדות מחוללי טסלה רתמו לשירותם את כוחם של מפלי ניאגרה - רעיון שעלה בדעתו עוד בילדותו.

בהזדמנויות לא מעטות הפגין טסלה, כמדומה, כוחות על-טבעיים. כשראה בחזיונו ענן הולך ומתרחק ממנו ועליו דמויות מלאכים, מיד ידע כי אמו החולה נפטרה מן העולם. בפעם אחרת, עיכב בביתו את אורחיו עד שהחמיצו את הרכבת, וזו נקלעה לתאונה קטלנית.

העולם המודרני כבר החל לשכוח את שמו של ניקולא טסלה. אבל בשנים האחרונות זכה הממציא בעל החזיונות להכרה מחודשת. "האיש גילה עקרונות חדשים לרוב," אומר הביוגרף שלו, ג'ון או'ניל, "ופתח את השערים לממלכות רבות של דעת, שגם כיום אינן ידועות אלא בחלקן."

"

לטסלה הייתה אובססיה למספרים 3,6,9 והוא טען כי אלו מספרים אשר מחזיקים סוד וכוח ובשימוש נכון יהיה ניתן לרתום את כוחות היקום. שיטת ה 3-6-9 מסתמכת בדיוק על מספרים אלו וטוענת כי שימוש במספרים האלו למטרות ספציפיות ומדויקות יוכל להעצים את "חוק המשיכה" ובכך למשוך וליצור לחיינו את אותם דברים שהתמקדנו בהם.

If you only knew the magnificence of 3,6,9 than you'll have the key to the universe" "

~Nikola Tesla

טסלה היה גאון, פיזיקאי ומהנדס חשמל אשר רשם לזכותו 26 המצאות בתוך מספר שנים. טסלה כל כך האמין במספר 3 עד כי אימץ את המספר לתוך חייו בכל פעולה שלו, הוא היה צריך להקיף את הבניין אליו אמור להיכנס, 3 פעמים, טרם נכנס, הוא לן בחדרי מלון רק במספרים המתחלקים ב 3 ועוד פעולות רבות הקשורות לחיי היום יום. אך האם טסלה אולי התמודד עם או.סי. די חריף? או אולי .. אולי לא? טסלה קרא לשילוב המספרים "The divine code".

מתמטיקה מרכיבה את העולם ונותנת לנו מפתח או מפתחות להבנתו. בחי, צומח ובאנושות ניתן למצוא צורה גאומטרית החוזרת על עצמה הנקראת יחס הזהב, עליה לא ארחיב במאמר זה. בטבע, בהיסטוריה ובדת ניתן למצוא מוטיבים חוזרים של הספרות 3,6,9 כמה דוגמאות:

אטום מכיל 3 חלקים סאבאטומים: פרוטון, ניוטרון ואלקטרון, משפחה (גרעינית) מתחילה ונוצרת מזןג הורים(בדר"כ) וילד/ה שנוספים אליהם,המספר 3 מייצג בנצרות את האב, הבן ורוח הקודש הוא נחשב כמספר של הרמוניה, חוכמה והבנה, זמן – עבר, הווה ועתיד, מעגל הלידה, חיים ומוות ועוד.

המספר 6 במתמטיקה הוא המספר הראשון המושלם. החוש השישי מתייחס לתפיסה חושית נוספת או אינטואיציה. הספרה 6 היא המספר האטומי של פחמן.

הספרה 9 מייצגת רוחניות בזרמים שונים כמו בהינדו, יהדות ונצרות.

מתמטיקת וורטקס (מרקו רודין) מדגישה אף היא את הייחודיות של הספרות 3,6,9. התאוריה מורכבת ולא ארחיב עליה יותר מדי אציין כי בבסיסה עומד הרעיון של לקיחת תוצאת משוואה והפיכתה לספרה אחת (מוכר מנורמולוגיה?)והיא מראה כיצד לספרות הנ"ל יש תפקוד שונה מספרות אחרות ונותנת כדוגמא חלוקת עיגול: עיגול הוא 360 מעלות 3+6+0=9, חצי מעגל 180 מעלות 1+8+0=9, כל חלקי המעגל בחלוקה שונה תמיד מגיע ל-9.

הטענה העיקרית היא כי 3-6-9 הם הדרך לקחת אנרגיה מהדמיון ולהפוך אותה לאנרגיה ממשית, פיזית, קיימת בחיינו.

"The number 9 is the node and represents yin and yang in the form of magnetism and the number 9 is the S curve" ~ Marko Rodin

כיצד להשתמש בשיטה זו?

רגע לפני, חשוב לציין כי יש לגשת לשיטה זו בצורה חיובית השיטה מבקשת כתיבה ויש לכתוב בצורה אופטימית, בשימוש בזמן הווה – כאילו זה קורה עכשיו, בדקו אמונות מגבילות או מחשבות שליליות היכולות לעמוד בדרככם ליצור את מה שאתם רוצים. יש לעשות זאת במשך שבוע לפחות.

ההתחלה היא פשוטה, חשבו על דבר מה אותו הייתם רוצים שיממש לתוך חייכם

שיטה 1:

1. אמרו בקול לעצמכם (אפשר להקליט אפשר גם לא) או כתבו במחברת/מחשב את הדבר אותו הייתם רוצים שיתממש, השתמשו בזמן הווה, במילים חיוביות (מה אתם כן רוצים שיקרה ולא מה לא הייתם רוצים שיקרה).

2. בבוקר – כתבו את אותו רצון/מטרה 3 פעמים

3. בצהריים/אחר הצהריים כתבואת אותו דבר 6 פעמים

4. בערב או לקראת השינה כתבו את אותו דבר 9פעמים.

5. מינימום זמן – שבוע

שיטה 2:

1. בחרו 3 הצהרות חיוביות למשל: כסף זורם אליי מבלי דאגה, לכל מקום שאני מגיע/ה אני אהובה, אני עובדת את העבודה שלי

2. אמרו אותם 6 פעמים ביום (מומלץ להוסיף תזכורות בפלאפון)

3. כל הצהרה נאמרת למשך 9 שניות.

שיטה 3:

חשבו על הדבר אותו תרצו שיתממש 3 פעמים ביום

שיטה 4:

1. בתוך עיגול המחולק לשלוש רשמו את הרצון שלכם

2. בתוך עיגול המחולק לשש רשמו את הכוונה

3. בתוך עיגול המחולק לתשע רשמו את הפעולה שתרצו שתקרה

אציין כי לא מצאתי מחקרים או מאמרים העוסקים בתאוריית ה 3-6-9 של טסלה או לחילופין מאמרים המאוששים את קיומה של שיטה זו למימוש והגשמת מטרות/חלומות. לעומת זאת, בטיקטוק, ביוטיוב ובאינסטגרם ישנם רבים הטוענים כי הצליחו לממש לתוך חייכם מטרות רבות (כן, ללא עדויות או הוכחות) יחד עם זאת, אני מתכוונת לנסות את השיטה הזו ל9 ימים הקרובים ואחזור עם דיווח לאחר מכן. מי רוצה להצטרף?

שלחו הודעה ותצטרפו לקבוצה

מקורות:

אריה.נ. 1991. מגלים וממציאים : משנים את פני עולמנו. ספרית מעריב

8,533 צפיות6 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

6 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Tuval Weiss
Tuval Weiss
Dec 20, 2021

זה עבד למישהו באמת?

תוך כמה זמן זה מתממש בערך?

מה הסיכוי של זה להיכשל?

זה יכול לעבוד על זוגיות או לגרום למישהו שהיה חי פעם בחיים לחזור ולרצות אותי?

אם אני עושה את כל השיטות,זה יעבוד באותה רמה או שזה יתממש יותר מהר?

Like
or kinde
or kinde
May 01, 2022
Replying to

קרה לי מלא פעמים עוד מילדות אומנם השיטה שצוינה פה חדשה לי אבל אין ספק שחוק המשיכה עובד אני עברתי טסט ראשון בידיעה ובאמונה שזה מה שיקרה היו לי אסונות בחיים שנעלמו בזכות החוק הזה

Like

Narkis Matar
Narkis Matar
Dec 02, 2021

איך ניתן להצטרף לקבוצה

Like
Shira Therapy
Shira Therapy
Dec 02, 2021
Replying to

לינק באינסטגרם שלי 😊

Like

יהל
יהל
Jul 08, 2021

אם אני שומרת שבת איך לעשות את השיטה הראשונה?

Like
Shira Therapy
Shira Therapy
Dec 02, 2021
Replying to

להגיד בעל פה ❤️

Like
bottom of page