top of page

יצירת אנרגיית הגנה בכל בוקר: גישה פסיכו -רוחנית לריפוי כאב רגשי


כאשר אנו מנווטים בחיי היומיום שלנו, אנו נתקלים באתגרים שונים שיכולים להכביד עלינו רגשית. לפעמים, אתגרים אלה יכולים לגבות מחיר מהבריאות הנפשית שלנו ולהשאיר אותנו סחוטים. יצירת אנרגיית הגנה בכל בוקר היא דרך מצוינת להתחיל את היום ולהגן על הרווחה הרגשית שלך. בפוסט זה נדון כיצד ליצור אנרגיית הגנה בכל בוקר מנקודת מבט רוחנית ופסיכולוגית.


הגישה הרוחנית

רוחניות יכולה לעזור לך להתחבר לאני הפנימי שלך ולהנחות אותך למצב של איזון רגשי. הנה שלוש דרכים שבהן מרפאים רוחניים יוצרים אנרגיית הגנה בכל בוקר:

מדיטציה: מדיטציה בבוקר יכולה לעזור לך לנקות את דעתך ולהתמקד בכוונות שלך ליום. זה גם יכול לעזור לך להתחבר לאני הגבוה שלך ולהגן על שדה האנרגיה שלך.

קריסטלים: מרפאים רוחניים רבים משתמשים בקריסטלים כדי להגן על שדה האנרגיה שלהם. כמה גבישי הגנה פופולריים כוללים טורמלין שחור, אמטיסט וקוורץ שקוף.

הצהרות: הצהרות הן הצהרות רבות עוצמה שיכולות לעזור לך לשנות את הלך הרוח שלך ולהגן על האנרגיה שלך. מרפאים רוחניים משתמשים לעתים קרובות בהצהרות בבוקר כדי להגדיר את כוונותיהם ליום ולהגן על שדה האנרגיה שלהם.


הגישה הפסיכולוגית

יש גם כלים מתוך עולם הפסיכולוגיה שיכולים לעזור לך להבין את הסיבות השורשיות לכאב הרגשי שלך ולספק לך כלים להתמודדות. הנה שלוש דרכים מומלצות:

יומן הכרת תודה: כתיבת דברים שאת/ה אסיר/ת תודה עליהם בבוקר יכולה לעזור לך להעביר את המיקוד שלך להיבטים החיוביים של חייך ולחזק תחושת ערך עצמי ומסוגלות.

טיפוח עצמי: עיסוק בפעילויות טיפוח עצמי כגון יוגה, פעילות גופנית או האזנה למוזיקה יכול לעזור לך לשחרר מתחים ולהתמודד עם היום בצורה אחרת.

הצבת גבולות: הצבת גבולות בריאים יכולה לעזור לך להגן על רווחתך הרגשית. זה ממש בסדר להציב גבולות לאנשים ששואבים את את האנרגיה שלך, וזאת כי במידה ולא הם ינקזו ממך כל כך הרבה כוחות שייקח זמן רב להיטען מחדש.


 

טיפים ליצירת אנרגיית הגנה בכל בוקר

הנה תרגיל אנרגטי שכולל הדמיה וחיבור לכוח האנרגיה הפנימי שלכם:

תמצאו מקום נוח ושקט שבו לא יפריעו לכם. שבו או שכבו בתנוחה רגועה ועצמו את העיניים.

קחו כמה נשימות עמוקות והתמקדו בנשימה שלכם. הרשו לעצמכם להירגע ולשחרר כל מתח בגופכם.

דמיינו כדור אנרגיה בוהק וזוהר במרכז גופכם, ממש מעל הפופיק. כדור האנרגיה הזה מייצג את הכוח והחיוניות הפנימיים שלכם.

דמיינו את כדור האנרגיה הזה הולך וגדל עם כל שאיפה, ומקרין בכל הגוף עם כל נשיפה. הרגישו את החום והחיוניות של אנרגיה זו מתפשטים בכל ישותכם.

כשאתם ממשיכים לנשום עמוק ולדמיין את האנרגיה הזו, התחילו למקד את תשומת הלב שלכם בחלקים ספציפיים של גופכם. שלחו את האנרגיה לכל האזורים שמרגישים מתוחים או חסומים, ודמיינו את האנרגיה ממיסה כל מתח או חסימות.


אתם יכולים גם לבחור להגדיר כוונה לתרגיל זה, כמו הגדלת האנרגיה, שיפור הבריאות, או שחרור רגשות שליליים.

הישארו עם הדימוי הזו כל עוד תרצו, המשיכו לנשום עמוק ולהרגיש את האנרגיה הזורמת בגופכם. כשתהיו מוכנים, פקחו לאט את העיניים וקחו כמה רגעים לקרקע את עצמכם לפני שתמשיכו הלאה עם היום שלכם.

זכרו, תרגיל זה עוסק בחיבור לכוח הפנימי ולחיוניות שלכם, לכן תהיו סבלניים עם עצמכם ואפשרו לעצמכם לאמץ את החוויה במלואה. עם תרגול, אולי תוכלו לגלות שיש יכולת לתעל את האנרגיה הזו בקלות רבה יותר ולהשתמש בה כדי לשפר את הרווחה הכללית שלך


 

כפסיכותרפיסטית הוליסטית, אני מציעה מפגשים טיפוליים מקוונים ומפגשים בקליניקה שלי בתל אביב כדי לעזור לנשים לרפא את הכאב הרגשי שלהן ולהתחבר לאני הפנימי שלהן. יצירת אנרגיית הגנה בכל בוקר היא רק אחד מהכלים הרבים שאנו יכולים להשתמש בהם כדי לתמוך ברווחה הרגשית שלנו.


יצירת אנרגיית הגנה בכל בוקר היא דרך רבת עוצמה להגן על הרווחה הרגשית שלך ולהתחיל את היום שלך בנימה חיובית. על ידי שילוב גישות רוחניות ופסיכולוגיות, אפשר ליצור שגרה יומית שעוזרת לך להישאר עם פוקוס וחיבור לאני הפנימי שלך.

5 צפיות0 תגובות

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page